دریافت فایل: چرا جوانان از ازدواج گریزانند

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چرا جوانان از ازدواج گریزانند آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چرا جوانان از ازدواج گریزانند

تحقيق
متشکل از 13 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
؟
اگر چه جوانان با رسیدن هنگام بلوغ غرائز جنسی انان شعله ور شده و میل فطری شان به جنس مخالف وهمسروعلاقه به تشکیل خانواده در انها بیدار می گردد. وبه عنواین مختلف گاهی با کنایه وشوخی وزمانی با پرخاش و بهانه جویی وموقعی با قهر وکناره گیری و وقتی با رو اوردن به کارهای نا مشروع وبالاخره روزگاری هم با افتادن در دامن دوستان ناباب و مفاسد خانمان سوز و از جمله اعتیاد های خطرناک.نیاز های درونی وغرایز فطری خود را ظاهر می سازند.
ولی در عین حال می بینیم اکثر انها ازدواج روگردان بوده وحتی هنگامی که به انان پیشنهاد ازدواج می شود اظهار نفرت و انزجار می نماید،چرا؟
علت اصلی ان این است که: انان وقتی مشکلات ازدواج را مینگرند مانند هزینه های کمرشکن زندگی،مخارج هولناک عقد وعروسی و مهریه های سر سام اور ان، بهانه گیریهای، تجملات،تشریفات دست پا گیرومخارج هنگفت تشکیل زندگی و توقعات بیش از اندازه همسران وخانواده انان. از داشتن خانه جداگانه، حقوق مکفی و شیربهای وحشتناک مورد در خواست انها بخوصوص اگر از خانواده های سطح بالا و دخترشان تحصیل کرده هم نباشند وهنگامی که وضع خود و در امد ناچیز خویش را در نظر می گیرند بقول معروف می گویند: ما نه شیر شتر میخواهیم ونه دیدار عرب.
و از همه این ها گذشته وقتی که نزاعها وکشمکشهای زن و شوهرها و سرانجام طلاق واز هم پاشیدگی خانواده ها را مشاهده می کنند، لذا علی رغم نیاز فطری وعشق باطنی و سن بالایی که دارند از ازدواج سر باز می زنند.
چرا دختران به موقع به خانه بخت نمی روند؟
بر خلاف اکید اسلام که سفارش کرده دختران زود شوهرداده شوند و سعادت مرد را در این می داند که پیش از رسیدن به سن بلوغ به خانه بخت برود. بسیاری از دختران در عین حال که دو سه برهبر سالهای بلوغشان را پشت سر گذاشتهاند، باز هم ازدواج نکرده و در خانه پدرشان بسر می برند وبعضی از انها تا اخرعمر به این حال باقی خواهند ماند

مطالب دیگر:
📗پاورپوینت معماری ارگانیک ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📗پاورپوینت باغ ارم ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📗پاورپوینت طراحی لنداسکیپ📗پاورپوینت آموزش درس بیست و یکم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( استعمار چیست؟ )📗پاورپوینت آموزش درس بیست و دوم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( مبارزه مردم ایران با استعمار )📗پاورپوینت آموزش درس بیست و سوم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم (خرمشهر در چنگال دشمن )📗پاورپوینت آموزش درس بیست و چهارم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم (خرمشهر در دامان میهن )📗آدینه هفته اول آذرماه 96📗دانلود کامل ترین گزارش آزمایشگاه انتقال حرارت📗پاورپوینت معماری سبز📗پاورپوینت تقارن📗پاورپوینت یادگیری ماشین📗پاورپوینت باغ ارم📗پاورپوینت آموزش درس اول کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( زنگ علوم )📗پاورپوینت آموزش درس دوم کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( سرگذشت دفتر من )📗پاورپوینت آموزش درس سوم کتاب علوم پایه ششم ( کارخانه کاغذسازی )📗پاورپوینت آموزش درس چهارم کتاب علوم پایه ششم ( سفر به اعماق زمین )📗پاورپوینت سازه های برگرفته از طبیعت📗پاورپوینت آموزش درس 5 کتاب علوم پایه ششم ( زمین پویا )📗پاورپوینت آموزش درس 6 کتاب علوم پایه ششم ( ورزش و نیرو 1 )