دریافت فایل: چگونگي علاقمند ساختن دانش آموز پرخاشگر به درس

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چگونگي علاقمند ساختن دانش آموز پرخاشگر به درس آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چگونگي علاقمند ساختن دانش آموز پرخاشگر به درس

تحقيق
متشکل از 14 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
چكيده تحقيق
در اين تحقيق من تلاش كرده ام پرخاشگري غير عادي يك دانش آموز را بررسي كرده زيرا اينگونه دانش آموزان هم براي خود و هم براي والدين و مربيانشان مشكل آفرين بوده كه شناخت علل و انگيزه هاي اين رفتار ضروري و لازم است براي ريشه يابي رفتارهاي چنين دانش آموزاني بايد علل مختلفي را كه باعث پديد آمدن اين دسته از اختلالات رفتاري مي شوند مورد بررسي قرار داد. براي گرد آوري اطلاعات از مشاهده، مصاحبه، مشاوره و شواهد(1) استفاده كرده ايم.

فهرست مطالب
عنوان صفحه
مقدمه
بيان مسئله
روشهاي گردآوري اطلاعات
تجزيه و تحليل داده ها
ويژگيهاي راه پيشنهادي
چگونگي اجرا و نظارت بر راه حل جديد
گردآوري اطلاعات
ارزشيابي تاثير راه حل جديد و تعيين اعتبار آن
منابع و ماخذ

مقدمه:
يكي از مسايل مورد بحث در تربيت كودكان و يكي از عوامل موثر در تعليم و تربيت محيط سالم و پويايي است كه افراد در آن زندگي مي كنند. اما امروزه ما شاهد رفتارهاي نابهنجاري هستيم كه باعث بر هم زدن نظم جامعه مي شوند از جمله اين رفتارها مي توان به پرخاشگري اشاره كرد.
روان شناسان علت اصلي اين پديده(پرخاشگري) شكستها

مطالب دیگر:
📎تحقیق میزان تأثیر محیط زندگی برانسان شناختی خانواده📎تحقیق بررسی میزان مسئولیت پذیری در حیطه خانواده و جامعه بین دانش آموزان مدارس📎تحقیق هوش معنوی📎تحقیق نکته های کوچک زندگی📎تحقیق روانشناسی بازی کودکان📎تحقیق آیین کار اصول مکان ‌یابی و طراحی مهد کودک برای گروه‌های سنی 3 ماه تا 5 ساله📎تحقیق بررسی نظرات و مقالات مختلف پیرامون ازدواج خویشاوندی📎تحقیق میز و صندلی كودكستانها📎تحقیق هنجارها و ناهنجاری های موجود در جامعه و نقش آن برزندگی جوانان📎تحقیق درباره نوروز📎تحقیق اعتیاد و تاثیر داروها بر روی زنان باردار📎تحقیق علل پیدایش و تداوم اعتیاد📎تحقیق نقش خانواده در آموزش علوم📎تحقیق اختلالات خواب در میان دانشجویان پزشكی و غیر پزشكی📎تحقیق بررسی تاثیر پدر و مادر بر اخلاق كودكان در منزل و كودكان در مهد كودك📎تحقیق بررسی رابطه رضایت شغلی و عملكرد شغلی📎تحقیق بررسی رابطه كمال‌ گرایی والدین با عزت‌ نفس دانش آموزان دختر📎تحقیق آموزش📎تحقیق انگیزش در سازمان های آموزشی📎تحقیق نقش مشاوره در آموزش مهارت های زندگی