دریافت فایل: چگونه مهارت هاي لازم براي صحبت در جمع را کسب کنيم؟

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چگونه مهارت هاي لازم براي صحبت در جمع را کسب کنيم؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چگونه مهارت هاي لازم براي صحبت در جمع را کسب کنيم؟

تحقيق
متشکل از 24 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

در زندگي همه ما مواقعي وجود دارد که بايد در حضور چند نفر راجع به مسئله اي صحبت کنيم. ممکن است اين صحبت در جلسه يا کنفرانسي باشد که رسميت داشته باشد و ممکن هم هست که در يک جمع خانوادگي يا در محيط کار بخواهيم براي دوستان يا همکارانمان صحبت کنيم. اگر مهارت هاي لازم را در اين زمينه داشته باشيم ، قطعاً روند کار با موفقيت بيشتري انجام مي شود و به نتايج بهتري مي رسيم.
يکي از مباحث مهمي که اکثر صاحب نظران درباره آن اتفاق نظر دارند، مقدمه اي است که ما براي گفتار خود انتخاب مي کنيم. برخي مي گويند اصل مطلب مهم است و مقدمه تأثير چنداني در روابط ندارد، در صورتي که اگر مقدمه جالب و دلنشين نباشد، دنبال کردن بقيه صحبت از جانب شنوندگان چندان قطعي نيست.
براي پرداختن به موضوع ، در صورت امکان مي توانيد از داستان هاي کوتاه، ضرب المثل ها و اطلاعات جالب ديگر براي حمايت از موضوع اصلي استفاده کنيد و بر جذابيت کلام و درک بهتر آن بيفزاييد.
پس سعي کنيد صحبت خود را هميشه با يک مقدمه آغاز کنيد و سپس به اصل بحث بپردازيد. و اما مقدمه ؛ بسياري افراد حتي در دوران تحصيل و براي نوشتن انشاء نيز براي پرداختن به مقدمه دچار مشکل مي شوند، اما با توجه به نکات زير حداقل از اصول کلي مقدمه آگاه خواهند شد:
- مقدمه بايد مختصر باشد، اما در عين حال هدف از بيان آن را مشخص کند تا شنونده بداند که قرار است به چه موضوعي پرداخته شود.

مطالب دیگر:
📜بررسی موزه منطقه‌ای هنر و فرهنگ آذربایجان با رویکرد معماری پایداری اکولوژیکی📜بررسی نقش تلفیق فضای سبز و محیط مصنوع در میزان تعاملات اجتماعی ساکنین مجتمع ها📜بررسی نگرش اساطیری در ساخت خمره های تدفینی ایران باستان📜دانلود پاورپوینت دیاگرام و استانداردهای طراحی موزه📜دانلود پروژه پاورپوینت حمام لج مهاباد مرمت ابنیه📜ضوابط و استانداردهای طراحی استخر شنا (الزامات عمومی) همراه با نقشه های معماری آن به صورت اتوکد📜دانلود نقشه های معماری طراحی نهایی خانه سالمندان به صورت اتوکد📜دانلود پروژه پاورپوینت سرای كشمشچیلر در بازار تبریز (مرمت ابنیه)📜بررسی نمایشگاه تکنولوژی بنز📜بررسی مطالعۀ نشانه شناسی طراحی لباس از شاهنامه📜دانلود پاورپوینت مجتمع مسکونی خیام مشهد مطالعات طرح معماری 5📜بررسی هتل بانوان در شهر مقدس قم📜پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی VM کپنهاگ دانمارک📜پاورپوینت شناخت و آسیب شناسی مسجد رنگینه بروجرد📜ادبیات نظری تحقیق بی سرپرستی (فصل دوم )📜پاورپوینت بررسی استادیوم لانه پرنده و مکعب آبی پکن📜دانلود تحقیق هنرهای تجسمی دورۀ معاصر (با تآکید بر هنر نقاشی)📜تحقیق ورود مدرنیسم (تجدد) در هنر ایران📜تحقیق آسیب شناسی مدرنیسم در هنر معاصر ایران (نقاشی)📜مطالعات و رساله معماری طراحی خانه کودکان بی سرپرست (یتیم خانه)