دریافت فایل: چگونه مهارت هاي لازم براي صحبت در جمع را کسب کنيم؟

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چگونه مهارت هاي لازم براي صحبت در جمع را کسب کنيم؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چگونه مهارت هاي لازم براي صحبت در جمع را کسب کنيم؟

تحقيق
متشکل از 24 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

در زندگي همه ما مواقعي وجود دارد که بايد در حضور چند نفر راجع به مسئله اي صحبت کنيم. ممکن است اين صحبت در جلسه يا کنفرانسي باشد که رسميت داشته باشد و ممکن هم هست که در يک جمع خانوادگي يا در محيط کار بخواهيم براي دوستان يا همکارانمان صحبت کنيم. اگر مهارت هاي لازم را در اين زمينه داشته باشيم ، قطعاً روند کار با موفقيت بيشتري انجام مي شود و به نتايج بهتري مي رسيم.
يکي از مباحث مهمي که اکثر صاحب نظران درباره آن اتفاق نظر دارند، مقدمه اي است که ما براي گفتار خود انتخاب مي کنيم. برخي مي گويند اصل مطلب مهم است و مقدمه تأثير چنداني در روابط ندارد، در صورتي که اگر مقدمه جالب و دلنشين نباشد، دنبال کردن بقيه صحبت از جانب شنوندگان چندان قطعي نيست.
براي پرداختن به موضوع ، در صورت امکان مي توانيد از داستان هاي کوتاه، ضرب المثل ها و اطلاعات جالب ديگر براي حمايت از موضوع اصلي استفاده کنيد و بر جذابيت کلام و درک بهتر آن بيفزاييد.
پس سعي کنيد صحبت خود را هميشه با يک مقدمه آغاز کنيد و سپس به اصل بحث بپردازيد. و اما مقدمه ؛ بسياري افراد حتي در دوران تحصيل و براي نوشتن انشاء نيز براي پرداختن به مقدمه دچار مشکل مي شوند، اما با توجه به نکات زير حداقل از اصول کلي مقدمه آگاه خواهند شد:
- مقدمه بايد مختصر باشد، اما در عين حال هدف از بيان آن را مشخص کند تا شنونده بداند که قرار است به چه موضوعي پرداخته شود.

مطالب دیگر:
📃تحقیق تئوری صفحه زمین ساخت📃تحقیق بررسی تیموتی لوئیچه چمنی دم گربه‌ ای📃تحقیق توریسم📃تحقیق بررسی استان ایلام و عوارض طبیعی زمین📃تحقیق بررسی ترافیک تهران📃تحقیق سرزمین تالش📃تحقیق تاریخچه شیراز📃تحقیق تاریخ بجنورد📃تحقیق پیشینه تاریخی شهرستان اسفراین📃تحقیق پیدایش جنگل📃تحقیق پدیده‌ خشكی زمین📃تحقیق بهداشت روستایی📃تحقیق بررسی موقعیت تجاری در استان فارس📃تحقیق بررسی شرایط اقلیمی و جغرافیای کالبدی استان اردبیل📃تحقیق بررسی آلودگی مونوکسیدکربن در تونل محور هراز📃تحقیق صنایع شهرستان ابهر📃تحقیق بازی های سنتی استان یزد📃تحقیق انواع کویرهای ایران📃تحقیق آلودگی هوا، چالش كلان شهرها📃تحقیق آلودگی آب های زیرزمینی