دریافت فایل: چگونه مي‌توان با تلويزيون كنار آمد ؟

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چگونه مي‌توان با تلويزيون كنار آمد ؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چگونه مي‌توان با تلويزيون كنار آمد ؟

تحقيق
متشکل از 47 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

مقدمه
راديو و تلويزيون ، دوست ، هم صحبت ، همدم و هم خانه‌ي ما هستند و اگر چه ممكن است گاهي از آنها ناراضي باشيم ، رهايشان نمي‌كنيم ، يا درست بگوييم ، آنها را رها نمي‌كنند و ما هم نمي‌توانيم بدون آنها سر كنيم .راديو و تلويزيون فقط هم خانه و هم دم مردمان نيستند ، بلكه از وقتي به خانه‌اي وارد مي‌شوند ، خانه و صاحبخانه چيز ديگري مي‌شود . اصولاً هر چيزي از تكنيك جديد كه وارد زندگي مردم شده ، تغيير و تحولي در روابط و مناسبات ميان ايشان پديد آورده و احياناً ديد و نگاهشان را تغيير داده است . درست است كه ما راديو و تلويزيون را از جايي كه لوازم خانگي مي‌فروشند مي‌خريم و به خانه مي بريم و اينها به يك اعتبار در زمره‌ي وسايل خانه هستند ،‌ اما با اهل خانه نسبتي دارند كه با آن نسبت ، از ديگر وسايل خانه ممتاز مي‌شوند .
مسلماً نوع وسايلي كه ما در خانه داريم با نحوه زندگي ما مناسبت دارد ، اما آن وسايل به جاي ما فكر نمي‌كنند و تصميم نمي‌گيرند و انتخاب نمي‌كنند . بسيارند كساني كه به ميز ، مبل ، فرش و نقش ديوار خانه خود بسيار اهميت مي دهند و چه بسا كه فكر وذكرشان مشغول آن باشد ؛ ولي نمي توان گفت كه فرش و مبل فكر آنها را راه مي‌برد . مبل و ميز بخصوص يخچال كه وارد خانه مي‌شود ، آداب ، طرز نشست و برخاست ،‌ وضع تغذيه و نحوه و ميزان خريد مواد غذايي تغيير مي‌كند و اين تغيير ، در شئون ديگر زندگي نيز موثر مي‌افتد . اما هيچ يك از آنها اثر و اهميت وسايل ارتباط جمعي و بخصوص تلويزيون را ندارد .

مطالب دیگر:
📝حسابداری پیمانهای بلند مدت📝حسابداری ترکیب واحدهای تجاری📝حسابداری داراییهای ثابت مشهود📝حسابداری داراییهای نامشهود📝حسابداری سرمایه گذاری در واحدهای تجاری وابسته📝حسابداری سرمایه گذاریها📝حسابداری کمکهای بلاعوض دولت📝حسابداری مخارج تامین مالی📝حسابداری مخارج تحقیق و توسعه📝حسابداری موجودی مواد و کالا📝درآمد عملیاتی📝صورت جریان وجوه نقد📝صورتهای مالی تلفیقی📝طرحهای مزایای بازنشستگی📝گزارش عملکرد مالی📝گزارشگری بر حسب قسمتهای مختلف📝گزارشگری مالی میان دوره ای📝گزارشگری مالی واحدهای تجاری در مرحله قبل از بهره بردار ی📝نحوه ارائه داراییهای جاری و بدهیهای جاری📝نحوه ارائه صورتهای مالی