دریافت فایل: چگونه مي‌توان با تلويزيون كنار آمد ؟

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چگونه مي‌توان با تلويزيون كنار آمد ؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چگونه مي‌توان با تلويزيون كنار آمد ؟

تحقيق
متشکل از 47 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

مقدمه
راديو و تلويزيون ، دوست ، هم صحبت ، همدم و هم خانه‌ي ما هستند و اگر چه ممكن است گاهي از آنها ناراضي باشيم ، رهايشان نمي‌كنيم ، يا درست بگوييم ، آنها را رها نمي‌كنند و ما هم نمي‌توانيم بدون آنها سر كنيم .راديو و تلويزيون فقط هم خانه و هم دم مردمان نيستند ، بلكه از وقتي به خانه‌اي وارد مي‌شوند ، خانه و صاحبخانه چيز ديگري مي‌شود . اصولاً هر چيزي از تكنيك جديد كه وارد زندگي مردم شده ، تغيير و تحولي در روابط و مناسبات ميان ايشان پديد آورده و احياناً ديد و نگاهشان را تغيير داده است . درست است كه ما راديو و تلويزيون را از جايي كه لوازم خانگي مي‌فروشند مي‌خريم و به خانه مي بريم و اينها به يك اعتبار در زمره‌ي وسايل خانه هستند ،‌ اما با اهل خانه نسبتي دارند كه با آن نسبت ، از ديگر وسايل خانه ممتاز مي‌شوند .
مسلماً نوع وسايلي كه ما در خانه داريم با نحوه زندگي ما مناسبت دارد ، اما آن وسايل به جاي ما فكر نمي‌كنند و تصميم نمي‌گيرند و انتخاب نمي‌كنند . بسيارند كساني كه به ميز ، مبل ، فرش و نقش ديوار خانه خود بسيار اهميت مي دهند و چه بسا كه فكر وذكرشان مشغول آن باشد ؛ ولي نمي توان گفت كه فرش و مبل فكر آنها را راه مي‌برد . مبل و ميز بخصوص يخچال كه وارد خانه مي‌شود ، آداب ، طرز نشست و برخاست ،‌ وضع تغذيه و نحوه و ميزان خريد مواد غذايي تغيير مي‌كند و اين تغيير ، در شئون ديگر زندگي نيز موثر مي‌افتد . اما هيچ يك از آنها اثر و اهميت وسايل ارتباط جمعي و بخصوص تلويزيون را ندارد .

مطالب دیگر:
پاورپوینت اشکالات اجرایی ساختمان های فلزیتحقیق خلاقیت برای کسب درآمد از اینترنتتحقیق فضا در معماریگزارش طرح هادی مجموعه روستاهای لاویج شهرستان نور به همراه 3 نقشه اتوکد از روستا و طرحپاورپوینت فرسایش و انواع آنتحقیق نقش فن آوری اطلاعات در زنجیره تأمینپاورپوینت نظریه سیستم اجتماعیپاورپوینت نظریه آشوب در مدیریت (Chaos Theory)پاورپوینت مهندسی مجدد در سازمانجزوه آموزشی مفهوم، تئوری و اصول مهندسی ارزشپاورپوینت مدیریت و تشکیلات کارگاهیپاورپوینت مدیریت ریسک در نظام سلامتپاورپوینت مدیریت تعارض و تصمیم گیری خلاقپاورپوینت بحران آب در ایرانپاورپوینت مدیریت بر مبنای هدف (MBO)پاورپوینت تاثیر تغییر اقلیم روی آب های زیرزمینیپاورپوینت 60 قانون جهانی موفقیتپاورپوینت کنترل، نظارت و ارزیابی در مدیریتپاورپوینت کایزنپاورپوینت آموزش موتورهای جستجو و ترفندهای آن