دریافت فایل: چه چيز از ما يك معلم خوب مي سازد

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چه چيز از ما يك معلم خوب مي سازد آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چه چيز از ما يك معلم خوب مي سازد

تحقيق
متشکل از 9 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
چه چيز از ما يک معلم خوب مي‌سازد؟

من ده سال است که درس مي‌دهم. در طي اين مدت در مدارس دولتي، دانشگاه ها، دبستان هاي خاص، مدارس سواد آموزي و بازآموزي بزرگسالان کار کرده ام. کوچکترين شاگردم يک دختر 6 ساله و بزرگترين آنها يک مهاجر جامائيکايي، يک مادر بزرگ 63 ساله بود که تازه مي‌خواست سواد ياد بگيرد. من حتي به بچه هاي معلول هم درس داده ام.
گستردگي تجربياتم زندگي معلمي ام را غني کرده است اما مرا از لذت همکارانم محروم کرده است: اين احساس که وارد کلاس تازه اي در ترم جديد مي‌شوم و مي‌دانم بچه‌ها چه مي‌خواهند و بهترين راه دادن آن به بچه‌ها چيست. منظورم اين نيست که بدون هيچ ديدگاه و ايده اي و کورکورانه به کلاس مي‌روم. در اغلب موارد وقت کافي براي جمع آوري محتواي مناسب و چيزي که بچه‌ها با آن کار کنند را دارم. اما آن چيزي که ندارم حس همانندي اي است که به معلمي دست مي‌دهد که سالها در يک کلاس و يک پايه با همان درس‌ها کار مي‌کنند. من فکر نمي کنم چيزي که در ترم قبل مفيد بوده، اين ترم هم به درد بخورد.
به خاطر وضعيت دايماً در حال تغييرم، من وقت زيادي را به فکر کردن درباره هنر و عمل معلمي، جدا از محتواي تدريس، سن بچه ها، اندازه کلاس يا برنامه آموزشي، تخصيص داده ام. هر جا که مي‌روم معلم هاي نمونه اي را مي‌بينم که دلم مي‌خواهد بدانم چرا آنها اينقدر خوب هستند

مطالب دیگر:
📖415-اثر بارگذاری های چرخه ای مختلف بر رفتار مقاومتی بتن خود تراكم📖416-بررسی تأثیر ضریب نرمی ماسه بر خواص مكانیكی بتن📖417-تاثیر استفاده از پوزولانهای مختلف دربتن كامپوزیتیT.R.Cجهت تسلیح بتن غلتكی روسازی📖418-نقش منحنی دانه بندی سبكدانه لیكا و میكروسیلیس برمقاومت فشاری بتن سبكدانه📖419-تأثیرعیار سیمان بر مشخصات مكانیكی بتن خودتراكم الیافی📖420-بررسی خواص بتن خود تراكم تازه حاوی PET بازیافتی📖422-معرفی روش آزمون جذب آب موئینه بتن و مقایسه آن با سایر روش های آزمایشگاهی جذب آب📖421-امكان ساخت بتن خودتراكم پرمقاومت با استفاده از مصالح📖423-ارزیابی خوردگی میلگرد در بتن توانمند در شرایط محیطی خلیج فارس-مطالعه موردی📖424-تخمین مقاومت فشاری بتن با استفاده از شبكه عصبی مصنوعی📖425-تاثیر پوزولان طبیعی چكنه و میكروسیلیس برمقاومت فشاری و جذب بتن درمعرض نفت كوره📖426-بررسی تاثیر محیط های سولفاته و كلریدی برخواص مكانیكی بتن های حاوی متاكائولن📖427-بررسی اثرات واكنشهای قلیایی سیلیسی بر برخی سدهای بتنی در ایران📖428-تأثیر شرایط محیطی و عمرخدمت دهی بر محاسبات روكش بتنی درروش نیلینگ📖429-بررسی تاثیر الیاف پلی پروپیلن برمقاومت سایشی و دوام بتن درسازه های هیدرولیكی📖430-بررسی تاثیر محیطهای سولفاته و كلریدی برخواص مكانیكی بتن های حاوی متاكائولن📖431-اثر انواع سیمان ها و حباب هوای وارد شده بر مقاومت بتن در برابر پوسته شدگی در مجاورت نمك📖432-بررسی تاثیر توأم نسبت آب به سیمان و عیار سیمان بر خصوصیات دوامی بتن توانمند📖برنامه تحت اکسل تحلیل خرپای پارکینگ📖برنامه تحت اکسل محاسبه تغییر شکل خرپا