دریافت فایل: چه چيز از ما يك معلم خوب مي سازد

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چه چيز از ما يك معلم خوب مي سازد آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چه چيز از ما يك معلم خوب مي سازد

تحقيق
متشکل از 9 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
چه چيز از ما يک معلم خوب مي‌سازد؟

من ده سال است که درس مي‌دهم. در طي اين مدت در مدارس دولتي، دانشگاه ها، دبستان هاي خاص، مدارس سواد آموزي و بازآموزي بزرگسالان کار کرده ام. کوچکترين شاگردم يک دختر 6 ساله و بزرگترين آنها يک مهاجر جامائيکايي، يک مادر بزرگ 63 ساله بود که تازه مي‌خواست سواد ياد بگيرد. من حتي به بچه هاي معلول هم درس داده ام.
گستردگي تجربياتم زندگي معلمي ام را غني کرده است اما مرا از لذت همکارانم محروم کرده است: اين احساس که وارد کلاس تازه اي در ترم جديد مي‌شوم و مي‌دانم بچه‌ها چه مي‌خواهند و بهترين راه دادن آن به بچه‌ها چيست. منظورم اين نيست که بدون هيچ ديدگاه و ايده اي و کورکورانه به کلاس مي‌روم. در اغلب موارد وقت کافي براي جمع آوري محتواي مناسب و چيزي که بچه‌ها با آن کار کنند را دارم. اما آن چيزي که ندارم حس همانندي اي است که به معلمي دست مي‌دهد که سالها در يک کلاس و يک پايه با همان درس‌ها کار مي‌کنند. من فکر نمي کنم چيزي که در ترم قبل مفيد بوده، اين ترم هم به درد بخورد.
به خاطر وضعيت دايماً در حال تغييرم، من وقت زيادي را به فکر کردن درباره هنر و عمل معلمي، جدا از محتواي تدريس، سن بچه ها، اندازه کلاس يا برنامه آموزشي، تخصيص داده ام. هر جا که مي‌روم معلم هاي نمونه اي را مي‌بينم که دلم مي‌خواهد بدانم چرا آنها اينقدر خوب هستند

مطالب دیگر:
📝پاورپوینت آشنایی با نرم افزار MATLAB📝پاورپوینت Front page📝پاورپوینت موس📝تحقیق معرفی تکنولوژی صفحه نمایش‌ های لمسی و انواع فناوری‌ های مربوطه📝پاورپوینت مدیریت پروژه IT📝پاورپوینت مبانی کامپیوتر📝پاورپوینت کسب معلومات برای سیستم خبره تصمیم گیری- علمی📝پاورپوینت نظارت تضمین کیفیت كنترل كیفیت📝پاورپوینت كدینگ و اینكدینگ اطلاعات در شبكه‌ های كامپیوتری📝پاورپوینت مروری اجمالی بر سیستم نگاهداری داده ها📝پاورپوینت معرفی ASP.Net📝پاورپوینت معرفی GAC📝پاورپوینت ترانزیستورهای power Mosfet📝پاورپوینت مفاهیم SSL، امضای دیجیتال و مراکز صدور گواهینامه📝پاورپوینت مهندسی نرم افزار1 تالیف سامرویل📝پاورپوینت مهندسی نرم‌ افزار2 تالیف یان سامرویل📝پاورپوینت تراریوم📝پاورپوینت ترفند ها در دلفی📝پاورپوینت ترسیم نمودارهای سیستم بانكی📝تحقیق خیار گلخانه ای