دریافت فایل: چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد

مشخصات فایل مورد نظر در مورد چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقيق چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد

تحقيق
متشکل از 19 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::


بالاخره آن روز فرا رسید. یکشنبه بود و یک روز آفتابی. با بچه های مدرسه (دوران دبیرستان) قرار گذاشته بودیم در این تاریخ دور هم جمع شویم (برای تجدید دیدار) آنجا که محبوب ترین عضو کلاس بود گفت: «شکی نیست که زندگی با آنچه در دوره مدرسه فکر می کردم خیلی متفوت از آب در آمد. خیلی چیزها عوض شده»
ناتان گفت: «قطعا این طور است». یکی از بچه ها گفت: «ولی دقت کرده اید که وقتی اوضاع تغییر می کند، ما دلمان نمی خواهد عوض شویم؟»
کارلوس جواب داد: «فکر می کنم ما در برابر تغییر مقاومت می کنیم، چون از عوض شدن می ترسیم». جسیطا گفت: «کارلوس، تو کاپیتان تیم فوتبال بودی. هیچ فکر نمی کردم حرفی راجع به ترسیدن از زبان تو بشنوم.»
آنها پس از بحث و گفتگو فهمیدند که مسیرهای زندگیشان متفاوت بوده.
همه آنها سعی کرده بودند با تغییراتی که در زندگیشان اتفاق افتاده بود به نحوی کنار بیایند و بیشترشان اعتراف کردند که راه مناسبی برای دست و پنجه نرم کردن با این تغییرات سراغ ندارند. سپس مایکل گفت: «من همیشه از تغییر می ترسم. وقتی تغییر عظیمی در کارمان ایجاد شد، نمی دانستم چه بکنم. بناباین خود را با آن تطبیق ندادیم و تقریبا کارمان را از دست دادیم. تا اینکه داستان کوتاه با مزه ای شنیدم که همه چیز را تغییر داد» ناتان پرسید: «چطوری»

مطالب دیگر:
📒دانلود پاورپوینت (اسلاید)ساختار اجتماعی سازمان📒ترجمه مقاله منابع انسانی📒9مقاله ISIمنابع انسانی📒جا لب تابی📒جا مدادی رو میزی📒اواژر طرح چوب📒8 مقاله ISI رفتار شهروندی سازمانی📒مستند سازی نگهداری و تعمیرات📒پاورپوینت مدیریت کیفیت و ایزو📒ترجمه مقاله شهروندی سازمانی به همراه مقاله اصلی📒آشنایی کامل با DSM در روانشناسی📒آزمون هوشی ریون در روانشناسی📒پایان نامه ی وای فای ( wi-fi )📒پایان نامه ی شبکه های کامپیوتری📒پایان نامه ی بلوتوث📒جاشکولاتی📒مجموعه جامع از پرسشنامه های پرکاربرد روانشناسی📒مجموعه جامع از پرسشنامه ها و مقیاس های پرکاربرد روانشناسی ( بین فردی )📒مجموعه جامع از پرسشنامه ها و مقیاس های پرکاربرد روانشناسی ( بهداشت روانی )📒دانلود پاورپوینت معمارى جهان (بیزانس)